Místní knihovna v Tučapech - Knihovna Zlínského kraje v roce 2017

facebook - Knihovna Tučapy

od  16,00 -  do 19,00 hodin

Anketa:

Spokojenost uživatelů se službami knihovny

forms.gle/WzR5Cw2xwtvrTjsk9

ZAVŘENO

17.12.2020 16:37

Provoz knihoven se od 18. prosince 2020 omezuje tak, že se zakazuje jiný výdej než předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko nebo bezkontaktně;

• Usnesení vlády č. 1332 – o přijetí krizového opatření – např. zákaz návštěv a prohlídek výstav, galérií; dále omezen je provoz knihoven tak, že se zakazuje jiný výdej než předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko nebo bezkontaktně, atd
  • Usnesení vlády č. 1334 – o přijetí krizového opatření – např. omezit pohyb na veřejně přístupných místech; nařízení zaměstnavatelům využívat práci na dálku, pokud ji zaměstnanci mohou vzhledem k charakteru práce a provozním podmínkám vykonávat v místě bydliště; doporučuje se zaměstnavatelům podporovat dovolené a placené volno pro zaměstnance a obdobné nástroje uvedené v kolektivní smlouvě, omezit výkon práce, které nejsou významné pro zachování činnosti zaměstnavatele atd.
Naše knihovna výdejní okénko nemá, bude až do odvolání ZAVŘENA !