Místní knihovna v Tučapech - Knihovna Zlínského kraje v roce 2017

16,00   -  18,00    hodin

Zřizovatelem knihovny je
Obec Tučapy.

Místní knihovně v Tučapech jsou poskytovány služby v rámci programu regionálních funkcí knihoven, které jsou financovány z rozpočtu Zlínského kraje a realizovány pověřenou knihovnou - KBBB Uh. Hradiště.

Předplatné časopisů:

Nadílka v knihovně

01.12.2020 14:19

S ohledem na vývoj epidemie koronaviru a vládní omezení se v letošním roce bohužel neuskuteční tradiční Vánoční dílničky spojené s nadílkou pro děti.

Přesto nechceme, aby byly o tuto nadílku ošizeni a proto pro všechny děti do 15 let připravujeme balíčky, které jim Mikuláš zanechá v Místní knihovně, kde si ho budou moci vyzvednout.

Děti mohou namalovat obrázek, napsat vzkaz Mikuláši nebo něco malého vyrobit. Tyto obrázky, vzkazy a výrobky budou vystaveny v knihovně a na internetu, jako vzpomínka na letošní netradiční dílničky.

Nadílka bude přichystána v pondělí 7.12.2020 od 16:00 do 19.00 hodin v Místní knihovně Tučapy.

Doufáme, že alespoň tímto způsobem uděláme dětem radost.

Zároveň žádáme o dodržení nařízení - vstup do knihovny pouze s rouškou, dezinfekce rukou a dodržení rozestupu 2 metry.