Místní knihovna v Tučapech - Knihovna Zlínského kraje v roce 2017

Anketa spokojenosti se službami knihovny 2020

odkaz na dotazník :

forms.gle/WzR5Cw2xwtvrTjsk9

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k provozu knihoven

19.09.2020 08:57

S účinností ode dne 18. září 2020 od 18:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření se omezuje

provoz knihoven tak, že jejich provozovatelé musí dodržovat následující pravidla:

- zajistit, aby pracovníci knihoven prováděli hygienu rukou se zvýšenou frekvencí při kontaktu s knihami a dalším podobným zbožím

- u vstupu do knihovny zákazník provede dezinfekci rukou, přičemž dezinfekční prostředek zajistí provozovatel knihovny

Mimořádné opatření – zákaz a omezení hromadných akcí

"Od pátku 18. září od 18 hodin se s výjimkou výstav, trhů, veletrhů a jim podobných akcí budou moci konat vnitřní hromadné akce s účastí přesahující ve stejný čas 10 osob jen za podmínky, že každý účastník akce bude mít určeno místo k sezení. Na vnitřní hromadné akce tak nebude možný prodej vstupenek jinak než na konkrétní místo k sezení."